Refixo od Max banky získalo ocenění Finanční produkt roku 2022


Celkem 3 ocenění v kategorii finančních produktů v žebříčku Finparáda.cz získává za rok 2022 Max banka. Ukazuje se, že zvolená cesta moderní online banky pro retailové klienty s orientací na proklientské nastavení tradičních služeb, jako jsou běžné účty, termínované vklady, spořicí produkty nebo stále populárnější refinancování, je v této dynamické době správnou volbou.

Max banka, jako online banka pro každý den zabodovala v soutěži Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2022, v těchto kategoriích:

  • 1. místo Produkt roku - Refinancování spotřebitelských úvěrů
  • 2. místo Produkt roku - Spořicí účet
  • 3. místo Produkt roku - Termínované vklady

„Těší nás získaná ocenění. Především si vážíme umístění v oblasti refinancování a poskytování úvěrů, tedy v oblasti, kterou chceme v budoucnu maximálně rozvíjet,“ komentuje výsledky Anna Bakošová, tisková mluvčí Max banky. Kromě toho, že je Refixo aktuálně nejlepší refinancování půjček podle žebříčku Finparada.cz, získalo také nejvyšší hodnocení podle Indexu odpovědného úvěrování společnosti Člověk v tísni.

Refixo je skutečné online refinancování, pomocí kterého si může téměř každý zlepšit podmínky na jednom nebo více úvěrových produktech. Půjčky, kreditní karty a kontokorenty může sloučit a převést do Max banky. Služba je připravena s využitím aktuálně dostupných technologií, a tak klient vyřídí vše zcela bez papírování, jen za pomoci chytrého telefonu. Mezi další výhody Refixa patří atraktivní pevná úroková sazba za řádné splácení.

Informace o Finparáda.cz:
Datově analytická společnost Scott & Rose sestavuje a aktualizuje od roku 2011 na specializovaném portále Finparáda.cz nezávislé žebříčky nejlepších finančních produktů a služeb. Ročním výsledkem žebříčků je vyhlášení Finančního produktu roku za jednotlivé produktové kategorie a také Cena Finparády, ocenění za výjimečné výsledky, inovátorské postupy nebo zajímavé počiny na bankovním a finančním trhu za daný rok. Cenu Finanční společnosti roku pak získá banka, pojišťovna, která získá nejvíce ocenění v jednotlivých produktových kategorií.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.Další novinky