Neo účet

Běžný účet s úrokem 0,5 % ročně na celý zůstatek

Klíčové benefity

Běžný účet s mnoha výhodami

Běžný účet se zhodnocením vkladu

Neo účet můžete využívat jako jakýkoliv jiný běžný platební účet, ale navíc budete mít všechny své peníze úročené. Úrok 0,5 % p.a. platí na celý zůstatek.

Plnohodnotný platební účet

Neo běžný účet je plnohodnotný platební účet. To znamená, že na něm lze realizovat jak běžné platby, tak i platby zahraniční či SEPA platby. Samozřejmostí je nastavení SIPO, inkasa či trvalé platby online.

Bez zbytečných poplatků

Bez poplatků za online zřízení, vedení či zrušení účtu. Zdarma jsou rovněž standardní operace jako je tuzemský platební styk, zasílání výpisů, platební karty Mastercard či vedení internetového bankovnictví.

Peníze jsou pojištěny

Peníze na Neo účtu jsou ze zákona pojištěny do výše odpovídající 100 000 euro (např. 2 500 000 Kč při kurzu 25 Kč za euro) v součtu zůstatků na depozitních účtech jednotlivého klienta naší banky. Garantem ochrany vkladů klientů bank je Garanční systém finančního trhu.

Maximálně výhodný běžný účet

Jen tři kroky vás dělí od založení vašeho Neo účtu

Po kliknutí na odkaz založit účet budete přesměrováni  na stránky online zakládání.

Mějte u sebe doklad totožnosti a svůj mobilní telefon, který budete potřebovat pro potvrzení žádosti.

Vyplníte požadované údaje, zašlete aktivační platbu a po naší kontrole vaší žádosti je Neo účet aktivován.

Často kladené dotazy (FAQ)

Jde založit Neo účet pouze online? Nebo je i nějaká pobočka?

Neo účet si založíte online z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Vyplnění žádosti online vám zabere jen pár minut. Pokud však dáváte přednost osobnímu kontaktu, rádi vás obsloužíme na naší pobočce v Praze.

Co potřebuji k dokončení žádosti?
Pro dokončení mějte u sebe doklad totožnosti a svůj mobilní telefon, který budete potřebovat pro potvrzení žádosti. 
Jak dlouho trvá kontrola, než je účet aktivován?

Pro co nejrychlejší vyřízení vaší žádosti děláme maximum. Zpravidla je vám účet aktivován obratem ve stejný den nebo během následujícího pracovního dne. Výjimečně nám to ale může trvat o něco déle.

Jak lze vložit peníze na běžný účet u Max banky?

Peníze si můžete pohodlně převést na svůj účet u Max banky elektronicky. Můžete také využít pokladnu na naší pobočce v Praze.

Jak dokončit rozpracovanou žádost o Neo účet?
  1. Stačí jedno kliknutí na speciální odkaz v e-mailu, který jsme vám ohledně nedokončené žádosti poslali. Tento odkaz vás zavede přímo do rozpracované žádosti a kroku, kde jste skončili.
  2. Pokud se do rozpracované žádosti nemůžete vrátit, můžete zahájit novou žádost a v dalším kroku vám bude nabídnuto storno rozpracované žádosti.
Do kdy je možná úprava údajů v žádosti o nový Neo účet?
Po potvrzení jednotlivých kroků žádosti a podpisu smlouvy z vaší strany již nelze údaje upravit a ani vložené dokumenty nahradit.
Je možné upravit žádost po podpisu smlouvy o Neo účtu?

V případě, že nastane taková situace, že jste něco špatně vyplnil v žádosti či doložil, dojde ke kontaktování ze strany Banky. Důležitým bodem je krok podpisu smlouvy z vaší strany. Po tomto kroku již nelze údaje upravit a ani vložené dokumenty nahradit.

Kdy je moje žádost odeslána bance?

Banka zpracuje žádost po podpisu smlouvy z vaší strany a provedení autorizační platby z vašeho současného účtu ve výši 1 Kč na Neo účet.

Jak často se připisuje úrok?
Vaše peníze úročíme na denní bázi a připisujeme úrok na konci každého kalendářního měsíce.
Kolik Neo účtů si mohu sjednat?
Každý klient může mít jeden Neo účet. 

Související produkty

Mobilní aplikace

Mobilní  aplikace slouží k autorizaci plateb pinem či pomocí biometrie, odesílání domácích plateb, generování QR kódů, správě karet a trvalých příkazů či zřizování nových produktů.

Platební karty

Karty Mastercard Standard či Mastercard Gold s výběry z bankomatů zdarma po celém světě. A navíc dopňkové cestovní pojištění s velkorysými limity.

Internetové bankovnictví

Jednoduchá a bezpečná správa vašich financí. V našem internetovém bankovnictví získáte kompletní přehled vašich účtů. A řadu produktů si můžete sjednat online.

Neo účet zvládnete založit za pár minut

Děláme vše pro to, aby založení účtu i jeho správa byly maximálně jednoduché a rychlé. Vyzkoušejte si to také.

Zeptejte se nás

Napište nám přes kontaktní formulář. Budeme se snažit odpovědět vám, jak jen to půjde.

Můžete rovněž zavolat na naši bezplatnou telefonní linku: