Internetové bankovnictví

Moderní funkce a intuitivní design

Klíčové benefity

Přehled hlavních funkcí
našeho internetového bankovnictví

Služba internetového bankovnictví je funkční

Vše na jednom místě

Kompletní přehled vašich účtů a historii posledních transakcí. Účty můžete přejmenovat dle vlastních preferencí, zobrazit jejich podrobnosti nebo se jedním kliknutím přenést do detailní transakční historie. Přímo z hlavní obrazovky si dále můžete zadat platební příkaz pomocí tzv. Chytré platby, či si prohlédnout kalendář událostí na vašich účtech. 

Přehled účtů a historie transakcí

K dispozici máte přehled všech vašich účtů a historii transakcí a možnost detailního filtrování a vyhledávání detailů transakcí, včetně možnosti exportu detailu platby do PDF. Platby můžete exportovat do formátu xls a csv pro další zpracování. Nastavte si generování výpisů, které si pak můžete stáhnout ve formátu PDF.

Jednoduché zadávání plateb

Internetové bankovnictví umožňuje zadávání domácích i zahraničních plateb (včetně SEPA), trvalých příkazů, souhlasů s inkasem a SIPO. Využijte funkci Chytrá platba, která Vám umožní pomocí intuitivního vyhledávače v historii transakcí provést znovu již realizované platby.

Snadná správa platebních karet

Na jednom místě naleznete informace o svých platebních kartách a karetních transakcích, přehledu vyčerpaných limitů, včetně možnosti měnit PIN a limity ke kartám i u on-line plateb. Nechybí ani blokace karet, nastavení čísla pro 3D Secure nebo změna adresy pro zasílání karty.

Zřizování dalších produktů online

Snadno si založíte Neo účet, spořicí účet nebo termínovaný vklad. Stejně snadno můžete produkt zrušit. Pro advokáty a notáře nabízíme možnost on-line správy účtů úschov, a to včetně otevírání nových účtů.

Autorizace mobilní aplikací

Pokud máte chytrý telefon, nemusíte při přihlašování a autorizování vašich požadavků přepisovat SMS kódy. V mobilní aplikaci si můžete nastavit, zda chcete pro ověření používat PIN kód nebo biometrii (otisk prstu nebo technologie rozpoznání obličeje).

Založte Neo účet a internetové bankovnictví
za pár minut zdarma

Po kliknutí na odkaz založit účet budete přesměrováni na stránky online zakládání.

Společně s Neo účtem automaticky získáte i přístupy do internetového bankovnictví.

Přihlaste se do internetového bankovnictví a spravujte své produkty.

Zeptejte se nás

Napište přes kontaktní formulář. Budeme se snažit odpovědět vám, jak jen to půjde. Můžete rovněž bezplatně zavolat:

Často kladené dotazy (FAQ)

Jak si mohu zřídit internetové bankovnictví?

Internetové bankovnictví vám založíme automaticky spolu s Neo účtem. Po kliknutí na odkaz založit účet budete přesměrováni na stránky online zakládání. Neo účet i internetové bankovnictví jsou zdarma.

Jak se přihlásím do internetového bankovnictví?

K přihlášení využijete uživatelské jméno a heslo, které si sami zvolíte během registrace. Poté vám odešleme jednorázový SMS kód, kterým ověříme, že se jedná skutečně o vás. Pokud využíváte naši mobilní aplikaci, můžete si nastavit ověření pomocí PIN kódu nebo biometrie.

Co když se nemůžu přihlásit do internetového bankovnictví?

Nedaří se vám přihlásit do internetového bankovnictví, zapomněli jste přihlašovací údaje nebo máte zablokovaný přístup? Kontaktujte naši zákaznickou linku a s přístupem do internetového bankovnictví vám pomůžeme.

Co potřebuji k připojení do internetového bankovnictví?

K připojení do internetového bankovnictví je potřeba počítač, mobil nebo tablet s připojením k internetu a aktuální verzí internetového prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari nebo Microsoft Edge (používající Chromium).

Mohu využívat internetové bankovnictví na více zařízeních?
Ano, ke svému účtu se můžete přihlásit z jakéhokoliv zařízení splňujícího požadavky na přístup do bankovnictví.
Jak si zablokuji internetové bankovnictví?

O blokaci internetového bankovnictví (např. z důvodu podezření na zneužití) můžete požádat telefonicky na klientské lince 800 700 800 (tuzemské hovory), +420 233 233 233 (pro hovory ze zahraničí) po – pá: 8.00 – 19.00.
Blokace také můžete provést opakovaným zadáním chybného hesla na přihlašovací stránce.

Související produkty

Neo účet

Běžný účet s úrokem 4,61 % p.a. na celý zůstatek bez dalších podmínek se jen tak nevidí. Prostě: neobyčejný běžný účet s výhodami spořicího účtu.

Platební karty

Karty Mastercard Standard či Mastercard Gold s výběry z bankomatů zdarma po celém světě. A navíc dopňkové cestovní pojištění s velkorysými limity.

Mobilní autorizační aplikace

Mobilní autorizační aplikace slouží k autorizaci plateb pinem či pomocí biometrie - otiskem prstu či skenem obličeje. Rovněž přes ni můžete spravovat platební karty.