Internetové bankovnictví

Moderní funkce a intuitivní design

Klíčové benefity

Přehled hlavních funkcí
našeho internetového bankovnictví

Služba internetového bankovnictví je funkční

Vše na jednom místě

Kompletní přehled vašich účtů a historii posledních transakcí. Účty můžete přejmenovat dle vlastních preferencí, zobrazit jejich podrobnosti nebo se jedním kliknutím přenést do detailní transakční historie. Přímo z hlavní obrazovky si dále můžete zadat platební příkaz pomocí tzv. Chytré platby, či si prohlédnout kalendář událostí na vašich účtech. 

Přehled účtů a historie transakcí

K dispozici máte přehled všech vašich účtů a historii transakcí a možnost detailního filtrování a vyhledávání detailů transakcí, včetně možnosti exportu detailu platby do PDF. Platby můžete exportovat do formátu xls a csv pro další zpracování. Nastavte si generování výpisů, které si pak můžete stáhnout ve formátu PDF.

Jednoduché zadávání plateb

Internetové bankovnictví umožňuje zadávání domácích i zahraničních plateb (včetně SEPA), trvalých příkazů, souhlasů s inkasem a SIPO. Využijte funkci Chytrá platba, která Vám umožní pomocí intuitivního vyhledávače v historii transakcí provést znovu již realizované platby.

Snadná správa platebních karet

Na jednom místě naleznete informace o svých platebních kartách a karetních transakcích, přehledu vyčerpaných limitů, včetně možnosti měnit PIN a limity ke kartám i u on-line plateb. Nechybí ani blokace karet, nastavení čísla pro 3D Secure nebo změna adresy pro zasílání karty.

Zřizování dalších produktů online

Snadno si založíte Neo účet, Max spořicí účet, termínovaný nebo podřízený vklad. Stejně snadno můžete produkt zrušit. Pro advokáty a notáře nabízíme možnost on-line správy účtů úschov, a to včetně otevírání nových účtů.

Autorizace mobilní aplikací

Pokud máte chytrý telefon, nemusíte při přihlašování a autorizování vašich požadavků přepisovat SMS kódy. V mobilní aplikaci si můžete nastavit, zda chcete pro ověření používat PIN kód nebo biometrii (otisk prstu nebo technologie rozpoznání obličeje).

Založte Neo účet a internetové bankovnictví
za pár minut zdarma

Po kliknutí na odkaz založit účet budete přesměrováni na stránky online zakládání.

Společně s Neo účtem automaticky získáte i přístupy do internetového bankovnictví.

Přihlaste se do internetového bankovnictví a spravujte své produkty.

Zeptejte se nás

Napište přes kontaktní formulář. Budeme se snažit odpovědět vám, jak jen to půjde. Můžete rovněž bezplatně zavolat:

Často kladené dotazy (FAQ)

Jak si mohu zřídit internetové bankovnictví?

Internetové bankovnictví vám založíme automaticky spolu s Neo účtem. Po kliknutí na odkaz založit účet budete přesměrováni na stránky online zakládání. Neo účet i internetové bankovnictví jsou zdarma.

Jak se přihlásím do internetového bankovnictví?

K prvnímu přihlášení využijete uživatelské jméno, které jsme vám zaslali na vaši e-mailovou adresu, a heslo pro první přihlášení, které jsme vám zaslali pomocí SMS na vaše telefonní číslo. Po zadání přihlašovacího jména a hesla potvrdíte přihlášení ještě jednorázovým SMS kódem, kterým ověříme, že se jedná skutečně o vás. Pokud využíváte naši mobilní aplikaci, můžete si nastavit ověření pomocí PIN kódu nebo biometrie.

Co když se nemůžu přihlásit do internetového bankovnictví?

Pokud se vám stane, že se ve vašem zařízení při pokusu o přihlášení zobrazí chybová zpráva, případně informace, že je Maxbanking nedostupný, zkuste se přihlásit v anonymním okně.

Pokud se stále nemůžete přihlásit, kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonu 800 700 800 (tuzemské hovory), +420 233 233 233 (pro hovory ze zahraničí), s přístupem do internetového bankovnictví vám pomůžeme.

Co když jsem zapomněl přihlašovací údaje do internetového bankovnictví?

V případě, že jste zapomněli údaje nebo se vám při opakovaných pokusech o přihlášení zobrazuje informace „Některý ze zadaných údajů je chybný.“, kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonu 800 700 800 (tuzemské hovory), +420 233 233 233 (pro hovory ze zahraničí), s přístupem do internetového bankovnictví vám pomůžeme.

Co potřebuji k připojení do internetového bankovnictví?

K připojení do internetového bankovnictví je potřeba počítač, mobil nebo tablet s připojením k internetu a aktuální verzí internetového prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari nebo Microsoft Edge (používající Chromium).

Mohu využívat internetové bankovnictví na více zařízeních?
Ano, ke svému účtu se můžete přihlásit z jakéhokoliv zařízení splňujícího požadavky na přístup do bankovnictví.
Jak si zablokuji internetové bankovnictví?

O blokaci internetového bankovnictví (např. z důvodu podezření na zneužití) můžete požádat telefonicky na klientské lince 800 700 800 (tuzemské hovory), +420 233 233 233 (pro hovory ze zahraničí).
Blokace také můžete provést opakovaným zadáním chybného hesla na přihlašovací stránce.

Existují nějaká bezpečnostní upozornění / rady?
  1. Naše internetové bankovnictví naleznete pouze na adrese: https://ib.maxbanka.eu/.
  2. Internetové bankovnictví používejte jen na zařízeních a sítích, kterým důvěřujete.
  3. Zvolte bezpečné a silné heslo.
  4. Buďte obezřetní, kam zadáváte svá osobní data, přístupové údaje, hesla a piny.
  5. Chraňte si svůj počítač a mobilní telefon využíváním antivirových programů.
  6. V případě jakéhokoliv podezření či například odcizení vašeho mobilního telefonu nás kontaktujte: 800 700 800. 

         Pro bližší informace prozkoumejte naše bezpečnostní desatero.

Související produkty

Neo účet

Běžný účet, s nímž získáte vklady, výběry
i vedení účtu zdarma. Otevře vám také cestu do internetového bankovnictví Maxbanking,
v němž si můžete zřídit naše další produkty.
Neo lze sjednat také v EUR, USD, GBP a CHF.

Platební karty

Karty Mastercard Standard či Mastercard Gold s výběry z bankomatů zdarma po celém světě, které lze navázat až ke třem Neo účtům v různých měnách. A navíc doplňkové cestovní pojištění s velkorysými limity.

Mobilní aplikace

Mobilní  aplikace slouží k autorizaci pinem či pomocí biometrie, odesílání domácích plateb, generování QR kódů, správě karet a trvalých příkazů či zřizování nových produktů.