Přihlašování do internetového bankovnictví Maxbanking je nyní ještě snazší a bezpečnější


Ověření zadáním telefonního čísla
Abychom měli jistotu, kdo se do bankovnictví hlásí, požádáme vás během přihlašovacího procesu do Maxbankingu o zadání Vašeho telefonního čísla registrovaného v internetovém bankovnictví. Pokud se z jednoho zařízení přihlašujete častěji, můžete tento krok napříště přeskočit pomocí výběru možnosti „Zapamatovat zařízení“.

S mobilní aplikací rychle a jednoduše
Pokud používáte naši mobilní aplikaci, bude pro vás přihlášení do internetového bankovnictví hračka. Maxbanking po vás nově nebude vyžadovat zadávání hesla. Bude stačit potvrdit výzvu, kterou Vám pošleme do mobilního zařízení. Máte mobilní aplikaci, ale nemůžete ji zrovna použít? Nevadí, kliknutím na tlačítko „Použít SMS“ bude možné ověření pomocí hesla a jednorázového SMS kódu.

A mimochodem v naší mobilní aplikaci je již možné také zadávání plateb či generování QR kódů. Více v samostatné novince

Upozorníme vás na špatné přihlašovací údaje včas
Abychom vás nedostali do nepříjemné situace zablokováním přístupu do internetového bankovnictví, upozorníme vás během přihlašování na opakované zadání špatných přihlašovací údajů ještě před posledním pokusem. Dáme vám tím možnost údaje opravit a zablokování přístupu se vyhnout.

Snadnější obnova hesla
Součástí změny je i optimalizovaný proces obnovy hesla. V případě zapomenutí hesla, kontaktujte zákaznickou linku. Pak už stačí nastavit nové heslo ve formuláři „Obnova hesla“ na přihlašovací stránce internetového bankovnictví.

Chcete-li vědět více, nebo máte s přihlášením do internetového bankovnictví problém, napište nám na [email protected] nebo zavolejte na 800 700 800.

Děkujeme za vaši pomoc a trpělivost v minulých dnech.