Omezení provozu a služeb pobočky


Milí klienti,

moderní bankovní svět se velmi rychle mění a Max banka s ním. Rádi bychom Vás proto informovali o přechodu banky na plně digitální model obsluhy klientů, který je zajištěn prostřednictvím internetového bankovnictví a mobilní aplikace Maxbanking, a to včetně plnění legislativních povinností.

V souvislosti s touto změnou dojde od 2. 4. 2024 k omezení provozu a služeb pobočky Max banky na adrese Na strži 2102/61a, Praha 4. Posledním dnem provozu pobočky bude čtvrtek 28. března 2024, kdy bude otevřeno do 14:00.

Pro své klienty chceme nadále zachovat možnost hotovostních operací, které budou od 3. 4. 2024 zajišťovány v pobočce naší mateřské společnosti – Banky CREDITAS na adrese Lazarská 11/6, Praha 2. K hotovostním operacím je třeba se v souladu se Všeobecnými obchodními podmínkami Max banky předem objednat na kontaktním e-mailu [email protected]. Po nutných stavebních a technických úpravách budou hotovostní operace klientům Max banky zajišťovány v pobočce Banky CREDITAS, která vznikne na původní adrese naší pobočky.

Věříme, že budete spokojeni s komplexními službami našeho internetového a mobilního bankovnictví.


Další novinky