Mobilní aplikace Max banky nově s platbami a dalšími funkcemi


Mobilní aplikace Max banky prošla zásadní změnou a stala se plnohodnotnou bankovní aplikací. Lze v ní nově zadávat platby, generovat i platit pomocí QR kódů, spravovat trvalé příkazy a zakládat nové produkty. Nová verze aplikace je již k dispozici, stačí si ji stáhnout či aktualizovat. Změnou prošel i proces přihlášení do internetového bankovnictví, které bude bezpečnější a jednodušší.

Pro klienty, kterých má v tuto chvíli Max banka již přes 50 000, bude zřejmě nejdůležitější změnou možnost provádět platby přímo v mobilu. „Aplikace umožňuje zadání tuzemských či SEPA plateb, generování QR kódů v rámci funkce „Zaplať mi“ a také správu a vytváření trvalých příkazů. Další novinkou je možnost zakládání nových produktů,“ popisuje ředitelka retailového bankovnictví Max banky Irena Jandíková.

V aplikaci si klient může zřídit termínovaný vklad či spořicí účet, případně sjednat cestovní pojištění. Pro nové žadatele o účet je připravena možnost projít v mobilní aplikaci celým procesem založení Neo účtu. Všechny stávající funkce, jako je autorizace aktivit kódem či biometrickými údaji, náhled transakční historie, správa karet a nastavení limitů samozřejmě zůstávají zachovány.

V rámci aktualizace online nástrojů Max banky došlo také ke změně v procesu přihlašování do internetového bankovnictví na adrese ib.maxbanka.eu, které bude nyní ještě bezpečnější. K přístupu je třeba zadat kromě přihlašovacího jména také registrované telefonní číslo, finální fáze ověření bude nadále možná pomocí SMS a hesla či ještě snadněji v mobilní aplikaci.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.


Další novinky