Max banka výrazně zvyšuje sazbu na spořicím účtu v eurech na 2,20 % ročně


S účinností od středy 4. října zvyšuje Max banka úrokovou sazbu na spořicím účtu v eurech na 2,20 % p.a, dosud byla 0,75 % p.a. Nová sazba platí bez omezení výše zůstatku, vložené prostředky jsou klientům kdykoli k dispozici a zároveň se úročí jednou z nejlepších nabídek zhodnocení eurových vkladů na českém trhu.

„Už začátkem srpna jsme eurový spořicí účet výrazně zatraktivnili a zaznamenali o tento produkt velký zájem. Počet klientů se během dvou měsíců téměř zdvojnásobil, objem vkladů narostl o 50 %. Aktuální skokové navýšení sazby se bude týkat nových i stávajících klientů, i proto očekáváme, že růst počtu založených účtů i vložených depozit bude pokračovat,“ říká Irena Jandíková, ředitelka retailového bankovnictví Max banky.

Klienti mohou mít u Max banky zároveň spořicí účet eurech i v korunách, u nichž Max banka nabízí úročení 6,01 % p.a. Oba účty fungují odděleně a jejich zřízení je možné online v internetovém bankovnictví. Založení a vedení spořicího účtu je zdarma.

Pro ty, kdo mají zájem o atraktivní výnosy v cizích měnách, poskytuje Max banka také eurové a dolarové termínované vklady, na nichž má klient garanci neměnné úrokové sazby. V amerických dolarech dosáhnou klienti na nejvýhodnější sazbu při uložení financí na jeden rok, kdy získají 1,00 % p. a., u spoření v eurech se nejvíce vyplatí také vklad na jeden rok, který od 4. října nabízí výnos ve výši 2,30 % ročně. Minimální výše cizoměnovaného termínovaného vkladu je ekvivalentem 100  000 Kč.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.


Další novinky