Max banka nabízí zhodnocení eurových vkladů sazbou 0,75 % ročně


Max banka od 1. 8. 2023 zvyšuje sazbu na spořicím účtu v eurech na 0,75 % ročně pro stávající i nové klienty, a to bez omezení výše vkladu. Max banka tak ke svému atraktivnímu spořicímu účtu v korunách, na němž sazba 6,01 % patří dlouhodobě ke špičce na trhu, umožní i jedno z nejlepších zhodnocení eurových vkladů. Eurový spořicí účet si mohou klienti založit online ve svém internetovém bankovnictví.

„Naši klienti po širších možnostech zhodnocení eurových prostředků aktuálně volali. Eurový spořicí účet vhodně doplnil naši nabídku termínovaných vkladů v eurech. Rozhodli jsme se stejně jako u korunového spořicího účtu pro nabídku, která bude patřit mezi nejlepší na trhu,“ říká Irena Jandíková, ředitelka retailového bankovnictví Max banky. Dosud eurový spořicí účet úročený nebyl.

Spolu s novou úrokovou sazbou 0,75 % ročně přináší eurový spořicí účet Max banky řadu dalších praktických výhod, včetně založení a vedení zdarma. Založení účtu je možné během pár minut v internetovém bankovnictví. Kamennou pobočku, na níž lze účet také založit, najdou klienti v Praze na Pankráci.

Na rozdíl od jiných finančních institucí neklade Max banka klientům pro získání atraktivních úrokových sazeb na spořicích produktech žádné dodatečné podmínky, jako jsou například platby kartou, příchozí platby, objemové omezení úročené částky či to, zda se jedná o stávající nebo nové finanční prostředky převedené z jiných bank.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.


Další novinky