Dvě ocenění Finanční produkt roku 2023 pro Max banku


Hned dvě nejvyšší ocenění v kategorii finančních produktů v žebříčku Finparáda.cz získává za rok 2023 Max banka. Zvolenou cestu moderní online banky s orientací na proklientské nastavení běžných a spořicích účtů či termínovaných vkladů oceňují nejen klienti, ale i odborná veřejnost. Počet klientů Max banky už překročil hranici 60 000, což je meziroční nárůst o 90 %. 

Max banka zabodovala v soutěži Finparáda.cz - Finanční produkt roku 2023, v těchto kategoriích:
•    1. místo Produkt roku – Spořicí účet
•    1. místo Produkt roku – Termínované vklady

Získaných ocenění si velmi vážíme. Dlouhodobě je naším cílem poskytovat široké veřejnosti produkty, které nabízí vysokou míru zhodnocení úspor bez zbytečných omezení či poplatků, což se nám daří,“ komentuje výsledky Irena Jandíková, ředitelka retailového bankovnictví Max banky. 

Oba oceněné produkty, tedy Spořicí účet i Termínované vklady, nabízí klientům stabilně jedny z nejatraktivnějších úrokových sazeb na trhu, založení i vedení zdarma a jednotné zhodnocení bez omezení výše vkladu. Jejich založení zvládne během pár minut každý z pohodlí domova online. Spořicí účet lze u Max banky zřídit v českých korunách a eurech, termínované vklady navíc také v amerických dolarech.  

Informace o Finparáda.cz:
Datově analytická společnost Scott & Rose sestavuje a aktualizuje od roku 2011 na specializovaném portále Finparáda.cz nezávislé žebříčky nejlepších finančních produktů a služeb. Ročním výsledkem žebříčků je vyhlášení Finančního produktu roku za jednotlivé produktové kategorie a také Cena Finparády, ocenění za výjimečné výsledky, inovátorské postupy nebo zajímavé počiny na bankovním a finančním trhu za daný rok. Cenu Finanční společnosti roku pak získá instituce, která získá nejvíce ocenění v jednotlivých produktových kategorií.
Kompletní výsledky letošní soutěže naleznete ZDE.
 

Tisková zpráva ke stažení ZDE.Další novinky