Běžný účet Neo od Max banky nyní založíte i v eurech či dolarech


Na začátku roku rozšiřuje Max banka nabídku běžných účtů v cizích měnách. Klienti si tak mohou nově založit i běžný účet Neo v eurech, amerických dolarech, librách či švýcarských francích. K cizoměnovým spořicím účtům a termínovaným vkladům tak Max banka přidává i účty pro denní bankovnictví.

„Klientům dlouhodobě nabízíme, aby v Max bance zhodnocovali své úspory nejen v českých korunách, ale i v dalších měnách. Jen od září se počet klientů s cizoměnovými spořicími produkty ztrojnásobil. Bylo tak dalším logickým krokem umožnit jim i co nejsnazší a nejvýhodnější nakládání s těmito prostředky při cestách do zahraničí či platbách online,“ říká Irena Jandíková, ředitelka retailového bankovnictví Max banky.

Neo účet pravidelně dosahuje na nejvyšší příčky ve srovnání běžných účtů na českém trhu. Mezi jeho výhody patří zřízení a vedení bez poplatků. Zdarma jsou rovněž standardní operace jako je tuzemský platební styk, zasílání výpisů či vedení internetového bankovnictví. Jako všechny produkty Max banky lze i cizoměnový Neo účet založit na pár kliknutí v internetovém bankovnictví Maxbanking.

Tisková zpráva ke stažení ZDE.


Další novinky