Generální ředitelka Max banky v Síni slávy projektu #FinŽeny


Projekt #FinŽeny zveřejnil 24 laureátek třetího ročníku Síně slávy. Těší nás, že do unikátního přehledu dlouhodobě nejvlivnějších českých bankéřek, ekonomek, manažerek, finančních ředitelek a dalších dlouhodobě vlivných žen sektoru financí přibyla letos generální ředitelka a předsedkyně představenstva Max banky Ivana Pícková.

Podle studie Deloitte Česko se svým zastoupením žen ve vedení společností zaostává jak za celosvětovým, tak i evropským průměrem. Jsme proto rádi, že šéfkou naší banky je právě žena. Poměr mužů a žen ve vedení celé Skupiny CREDITAS je vyrovnaný a mezi letošními laureátkami projektu #FinŽeny je také generální ředitelka Banky CREDITAS Eva Collardová. 

Cílem přehledu #FinŽeny je ocenění žen, které zanechávají v českém finančním segmentu výraznou stopu. Přehled slouží jako inspirace a připomínka úspěchů výjimečných dam českého finančního segmentu. Přehled nemá za cíl být vyčerpávajícím uzavřeným výčtem a neslouží ani jako žebříček. Již předloni projekt uvedl do Síně slávy 53 dam a vloni pak 27 žen. Celkem tak je s nově zařazenou skupinou v Síni slávy 104 výjimečných expertek.


Další novinky